Kup bitcoin! Tak krzyczeli wszyscy podczas hossy w roku 2017. Inwestując w bitcoin należy pamiętać, że wiąże się to z ryzykiem. Jeśli jednak jesteś jego świadom, czas abyś dowiedział się jak kupić BTC szybko, tanio i bezpiecznie. Wbrew pozorom, jest to prostsze niż myślisz!

Kup Bitcoin szybko, tanio i bezpiecznie

Na rynku istnieje wiele podmiotów pośredniczących w transakcjach kryptowalutowych. Możesz skorzystać z usług kantoru, kupić bitcoin w bitomacie lub skorzystać z zakupu bezpośredniego. My jednak rekomendujemy zakup BTC w miejscu, które łączy w sobie szybkość i bezpieczeństwo.

kup-bitcoin-w-bitclude-w-najszybszy sposób

Kup bitcoin w BitClude

BitClude posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest najszybszą platformą kryptowalutową w tej części Euopy. Cały proces zakupu kryptowalut od rejestracji, przez weryfikację konta na zakupie bitcoin kończąc trwa z reguły poniżej 5 minut. Szybkość i intuicyjność to jednak nie wszystko. BitClude jako jedyna platforma w Polsce posiada zezwolenie na działalność płatniczą. Oznacza to, że dokonując wpłaty w BitClude deponujesz środki na swoim własnym rachunku.

Jak zweryfikować konto?

Jeśli chcesz kupić bitcoin w BitClude będziesz musiał zweryfikować konto. Bez obaw, nie przeznaczysz na to więcej niż dwie minuty. Dzięki automatycznemu systemowi, wystarczy że prześlesz skan dowodu osobistego lub paszportu oraz video selfie. Po zrealizowaniu weryfikacji będziesz mógł z łatwością kupić bitcoin, litecoin, ethereum i Ripple.

Dlaczego weryfikacja jest wymagana?

BitClude świadczy usługi płatnicze. Podobnie jak bank, ma obowiązek ustalać tożsamość swoich Klientów. Dzięki temu masz pewność, że Twoje bitcoiny pochodzą z zaufanego źródła. Nikt przecież nie chciałby otrzymać bitcoinów pochodzących z przestępstwa. Dzięki weryfikacji tożsamości masz dodatkowy powód by poczuć się pewnie i bezpiecznie.

Jak wpłacić środki?

Jedną z przewag BitClude jest mnogość kanałów wpłaty i wypłaty. Możesz dokonać depozytu za pomocą błyskawicznych linków realizowanych z 20 wiodących banków. Jesteś tradycjonalistą? Nic nie stoi na przeszkodzie abyś wpłacił środki przelewem bankowym. BitClude jako jedyna platforma na świecie gwarantuje księgowanie przelewów Express Elixir 24/7! BitClude realizuje również wypłaty złotówkowe na rachunek bankowy przez całą dobę. Możesz też zawsze poczuć wartość bitcoina wypłacając go w jednym z 7500 bankomatów!

Jak dokonać zakupów?

Od twojej rejestracji minęły dokładnie cztery minuty! Posiadasz już zweryfikowane konto. Dokonałeś również wpłaty. Na koniec zostało najprzyjemniejsze! Kup wybraną przez Ciebie kryptowalutę tak jak lubisz. Jedni wolą kupić ją w panelu szybkiej wymiany. Inni wolą dreszczyk emocji na trading desku. Wybierz sposób, który pasuje do Ciebie najbardziej!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *