BLIK z łatwością zadomowił się w aplikacjach mobilnych banków. Oznacza to, że Polacy coraz częściej korzystają z jego funkcjonalności. Dotarł on również do świata kryptowalut. Jak kupić bitcoin z jego pomocą? O tym przeczytasz w dzisiejszym artykule!.

Jak działa BLIK?

BLIK jest jedną z form płatności. Zyskał on popularność dzięki polskim bankom. Ułatwia on przelewanie środków. Robi to poprzez automatyczne uzupełnianie danych odbiorcy. Dzięki temu, zapobiega błędom podczas robienia  zakupów online.

Jak wpłacić środki?

Zrobienie wpłaty jest proste. Ogranicza się ona do 2 kroków:

  1. Przepisanie kodu z aplikacji mobilnej banku,
  2. Zatwierdzenie płatności,
szybka-płatność-blik-zakup-bitcoin

Jak wpłacić środki na zakup bitcoin?

Posiadasz już konto w BitClude? Świetnie! Cały proces wpłaty zabierze ci mniej niż 15 sekund! Abyzasilić konto::

  1. Przejdź do zakładki Wpłać,
  2. Wybierz Wpłata BLIK!
  3. Wpisz kod z aplikacji mobilnej banku,

Jak kupić bitcoin?

Jeśli dokonałeś już wpłaty, wystarczy, że:

  1. Wejdziesz do zakładki Pulpit,
  2. Wpisz kwotę, którą chcesz wymienić
  3. Potwierdzisz transakcję,
  4. Świetnie! Posiadasz już swoje własne bitcoiny!

Dlaczego warto kupić bitcoin w BitClude?

Kurs bitcoin podlega ciągłej zmianie.  Bitcoin często  rośnie o 10%  w ciągu kilku godzin. W takiej sytuacji liczy się czas. Nie chesz przecież kupić bitcoin drożej, niż to jest możliwe, prawda? W tym celu już teraz wybierz Najszybszą platformę w Europie. Tacy jak Ty, zaufali BitClude już ponad 100.000 razy.

Ile czasu zaoszczędzę kupując bitcoin w BitClude?

Założenie konta w BitClude oraz dokonanie transakcji trwa mniej niż 5 minut. W tym czasie zweryfikujesz swoje konto oraz dokonasz wpłaty. Dla porównania, u konkurencji proces samej  weryfikacji konta trwa od 24-48 godzin. To zdecydowanie za długo. Rynek kryptoalut zmienia się za szybko.

Czym poza szybkością wyróżnia się BitClude?

BitClude to nie tylko najszybsza platforma. BitClude to również najwyższy standard bezpieczeństwa. Jako jedyna firma w tej części Europy zapewnia rachunki płatnicze. Oznacza to, że wpłacając środki do Platformy są one chronione prawnie. Licencja płatnicza została udzielona przez polską Komisję Nadzoru Finansowego. KNF jest wiodącym regulatorem w Europie porównywanym do niemieckiego BaFin oraz brytyjskiego FCA. Wpłacając środki do BitClude realizujesz depozyt na swój własny rachunek. Środki te należą cały czas do Ciebie. Jest to niezależne od czynników zewnętrznych.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *